tworzenie stron Kalisz Konin Ostrów

Cennik usług

Ze względu na oryginalność każdego z naszych projektów i indywidualny sposób traktowania każdego Klienta nie posiadamy precyzyjnego cennika usług. Jednak aby ułatwić Państwu zorientowanie się w Naszej ofercie, prezentujemy poniżej orientacyjny cennik naszych usług (ceny netto). Jeżeli żaden z pakietów nie spełnia Państwa oczekiwani, potrzebna jest nasza pomocy lub inna propozycji, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny. W miarę możliwości prosimy opisać czego Państwo oczekują od strony internetowej. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.


Strony internetowe
:

 

wizytówka internetowa cena
Start w internecie

OPIS: Wizytówka jest najmniejszą formą strony internetowej. Składa się ona z jednej strony na, której uwieszone są najważniejsze informacje o Tobie lub Twojej firmie.
 • System CMSwzytówka internetowa cena
Zapytaj o wycenę >>
dobra strona internetowa
Zaistniej w sieci

OPIS: W pełni funkcjonalna i profesjonalna strona internetowa, składająca się z 4 zakładek. Posiadająca własny system CMS, w pełni zintegrowany z podstawowymi komponentami typu galeria zdjęć, formularz kontaktowy itp.

 • System CMS
 • do 4 zakładek
 • gadżety (galeria, formularz kontaktowy itp.)
tania strona internetowa
Zapytaj o wycenę >>
cennik srednia strona internetowa
Maksymalizuj zyski

OPIS: Profesjonalna strona internetowa, zawierająca do 10 zakładek. Stworzona pod kątem budowania świadomości marki lub firmy (branding). Już teraz podejmij działania i wyróżnij się z tłumu!
 • System CMS
 • do 10 zakładek
 • gadżety (galeria, formularz kontaktowy, forum itp.)
 • Serwer na rok Gratis


srednia strona internetowa cena
Zapytaj o wycenę >>


cennik duza strona internetowa
Portal internetowy

OPIS: Profesjonalna strona internetowa o nie ograniczonej ilości zakładek. Może służyć jako portal regionalny lub wortal tematyczny itp. W tej opcji oferujemy Państwu szereg gadżetów oraz wtyczek charakterystycznych dla tego typu stron.
 • System CMS
 • nie organiczna ilość zakładek
 • gadżety (galeria, formularz kontaktowy, forum, itp.)
 • Serwer na rok Gratis
cena duza strona internetowa
Zapytaj o wycenę >>
cena szablon allegro
Szablony Allegro

OPIS: Proponujemy Państwu wykonanie oryginalnego, unikatowego, tworzonego specjalnie pod Państwa produkty szablonu aukcyjnego. Oferta ta, skierowana jest głównie dla tych z Państwa, którzy poprzez wyjątkowy disign swojej aukcji, chcą szczególnie zwrócić uwagę aukcjonariuszy na swoje produkty.

Zapytaj o wycenę >>
cena sklep internetowy
Sklep internetowy

OPIS: Profesjonalny sklep internetowy. Wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne mające na celu usprawnić każdy e-biznes. Prosty w obsłudze. Przyjazny dla klientów, dostosowany pod wyszukiwarki internetowe.


tworzenie sklepu internetowego
Zapytaj o wycenę >>


Podane ceny są przykładowe mogą się one różnic w zależności od ilości oraz typów gadżetów na stronie ( galeria, forum, formularze itp.) oraz ilości zakładek. Do ustalenia precyzyjnie ceny prosimy o wypełnienie formularza "zapytaj o wycenę" lub kontakt telefoniczny tel. 0 602-73-77-85 . Dołożymy wszelkich starań żeby cena była jak najbardziej odpowiednia dla Państwa. Pomożemy również dobrać odpowiedni pakiet lub zaproponujemy coś zupełni innego.


 

SEO by AceSEF
 

GG: 4427591
biuro@ielegancko.com

cennik stron www
Polecamy
 • 0
 • 1
prev
next

marketing internetowy kalisz

tworzone strony internetowe

Ostatnie realizacje
Opis strony: Korty NET powstały w 1993r. Usytuowane są w części sportowo - rekreacyjnej naszej miejscowości w pob...
Opis strony: Najbardziej znana firma w Naszym Regionie zajmująca się dystrybucja tuszy i tonerów do urządzeń biur...

koniec strony
Pianos for sale
Copyright - ielegancko.com - Kalisz 2009 ielegancko.com - tworzymy strony internetowe